Szamba betonowe Ziębice

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Ziębice

Szambo z koparką Ziębice

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.