Szamba betonowe Złotoryja

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Złotoryja

Szambo z koparką Złotoryja

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.