Szamba betonowe Barcin

Przyłączenie wody oraz ścieków to główne wyzwanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, dlatego oferujemy pełne prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Barcin

Producent szamb betonowych Barcin

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do sedesu oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do przyrody. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać własne kwiaty darmową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!