Szamba betonowe Chełmża

Przyłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Chełmża

Producent szamb betonowych Chełmża

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do rur oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać swoje kwiaty darmową wodą lub czyścić auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!