Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Instalacja wodociągów oraz kanalizacji to najważniejsze zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej jakości surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje wygodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Producent szamb betonowych Dobrzyń nad Wisłą

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na okres upałów. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać własne warzywa bezkosztową deszczówką lub myć auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów i prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!