Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Przyłączenie wody i ścieków to główne zadanie oczekujące na właściciela własnego domu. Możesz to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Producent szamb betonowych Golub-Dobrzyń

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do środowiska. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na okres upałów. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby nawadniać własne rośliny bezkosztową deszczówką albo myć auto. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!