Szamba betonowe Janikowo

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Janikowo

Szambo z koparką Janikowo

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.