Szamba betonowe Kcynia

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kcynia

Szambo z koparką Kcynia

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.