Szamba betonowe Kowal

Instalacja wodociągów i ścieków to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni swobodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż oferujemy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kowal

Producent szamb betonowych Kowal

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do obiegu. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać własne kwiaty bezkosztową deszczówką albo myć auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!