Szamba betonowe Kruszwica

Instalacja wodociągów i ścieków to istotne zadanie oczekujące na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej jakości surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż oferujemy pełne prace bazujące na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kruszwica

Producent szamb betonowych Kruszwica

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać swoje rośliny bezkosztową wodą lub myć auto. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!