Szamba betonowe Łabiszyn

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Łabiszyn

Szambo z koparką Łabiszyn

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.