Szamba betonowe Lipno

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Lipno

Szambo z koparką Lipno

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.