Szamba betonowe Lubień Kujawski

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Szambo z koparką Lubień Kujawski

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy dół i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.