Szamba betonowe Mrocza

Instalacja wody oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni wygodę użytkowania bez obaw o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Mrocza

Producent szamb betonowych Mrocza

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać własne rośliny bezkosztową deszczówką albo myć auto. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!