Szamba betonowe Nowe

Podłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie oczekujące na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Nowe

Producent szamb betonowych Nowe

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga skierować większość wody do przyrody. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika i regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać własne rośliny darmową deszczówką albo czyścić auto. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!