Szamba betonowe Pakość

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Pakość

Szambo z koparką Pakość

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.