Szamba betonowe Radziejów

Podłączenie wody i ścieków to najważniejsze zadanie czekające na właściciela nowego domu. Można to wykonać szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż zapewniamy pełne usługi bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Radziejów

Producent szamb betonowych Radziejów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować większość wody do środowiska. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i obszaru montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas upałów. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać własne warzywa darmową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!