Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Instalacja wody oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni swobodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Producent szamb betonowych Radzyń Chełmiński

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do obiegu. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas suszy. Dbając o środowisko najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać własne kwiaty darmową wodą lub czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!