Szamba betonowe Rypin

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Rypin

Szambo z koparką Rypin

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.