Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Szambo z koparką Sępólno Krajeńskie

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.