Szamba betonowe Skępe

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Skępe

Szambo z koparką Skępe

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.