Szamba betonowe Solec Kujawski

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Solec Kujawski

Szambo z koparką Solec Kujawski

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.