Szamba betonowe Strzelno

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to istotne zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Strzelno

Producent szamb betonowych Strzelno

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby nawadniać własne kwiaty darmową wodą albo czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!