Szamba betonowe Szubin

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szubin

Szambo z koparką Szubin

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.