Szamba betonowe Tuchola

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Tuchola

Szambo z koparką Tuchola

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.