Szamba betonowe Wąbrzeźno

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Wąbrzeźno

Szambo z koparką Wąbrzeźno

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.