Szamba betonowe Żnin

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Żnin

Szambo z koparką Żnin

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.