Szamba betonowe Biała Rawska

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Biała Rawska

Szambo z koparką Biała Rawska

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.