Szamba betonowe Drzewica

Przyłączenie wody i kanalizacji to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza nowego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Drzewica

Producent szamb betonowych Drzewica

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga przywrócić część wody do obiegu. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Aby rzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na okres suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać własne kwiaty bezkosztową wodą lub myć auto. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!