Szamba betonowe Głowno

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Głowno

Szambo z koparką Głowno

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.