Szamba betonowe Kamieńsk

Podłączenie wodociągów i ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na posiadacza nowego domu. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kamieńsk

Producent szamb betonowych Kamieńsk

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz regionu montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać swoje rośliny bezkosztową deszczówką lub czyścić samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!