Szamba betonowe Łęczyca

Przyłączenie wody i ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na właściciela nowego domu. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni komfort korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Łęczyca

Producent szamb betonowych Łęczyca

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pomaga skierować większość wody do środowiska. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i regionu montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i akumulować ją na czas upałów. Troszcząc się o środowisko warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać swoje warzywa bezkosztową wodą lub czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!