Szamba betonowe Poddębice

Instalacja wodociągów oraz kanalizacji to istotne wyzwanie czekające na posiadacza nowego domu. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Poddębice

Producent szamb betonowych Poddębice

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pomaga skierować większość wody do środowiska. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na czas upałów. Troszcząc się o przyrodę warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać swoje warzywa bezkosztową deszczówką albo czyścić samochód. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!