Szamba betonowe Szadek

Podłączenie wodociągów oraz kanalizacji to najważniejsze zadanie oczekujące na właściciela własnego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni komfort korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Szadek

Producent szamb betonowych Szadek

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga skierować większość wody do obiegu. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową deszczówką albo myć samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów i usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!