Szamba betonowe Ujazd

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Ujazd

Szambo z koparką Ujazd

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.