Szamba betonowe Warta

Instalacja wody i ścieków to główne zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej klasy produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni swobodę użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Warta

Producent szamb betonowych Warta

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do sedesu filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pomaga skierować większość wody do przyrody. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika oraz obszaru montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na okres suszy. Dbając o przyrodę warto zbudować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby podlewać własne kwiaty bezkosztową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!