Szamba betonowe Wieluń

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wieluń

Szambo z koparką Wieluń

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.