Szamba betonowe Annopol

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Annopol

Szambo z koparką Annopol

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.