Szamba betonowe Bełżyce

Instalacja wodociągów i kanalizacji to główne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Bełżyce

Producent szamb betonowych Bełżyce

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do rur oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba i obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres upałów. Dbając o przyrodę warto zbudować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać własne rośliny bezkosztową wodą albo myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!