Szamba betonowe Białobrzegi

Instalacja wodociągów i kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania szamba, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Białobrzegi

Producent szamb betonowych Białobrzegi

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do przyrody. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby rzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zamontować zbiornik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać własne kwiaty bezkosztową wodą albo myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!