Szamba betonowe Bychawa

Przyłączenie wody oraz ścieków to istotne zadanie czekające na właściciela własnego domu. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje swobodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Bychawa

Producent szamb betonowych Bychawa

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pomaga przywrócić większość wody do środowiska. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby nawadniać własne rośliny darmową wodą albo czyścić auto. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!