Szamba betonowe Dęblin

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Dęblin

Szambo z koparką Dęblin

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.