Szamba betonowe Frampol

Podłączenie wody oraz kanalizacji to najważniejsze zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej klasy materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Frampol

Producent szamb betonowych Frampol

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do sedesu oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do przyrody. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową wodą albo czyścić samochód. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!