Szamba betonowe Hrubieszów

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Hrubieszów

Szambo z koparką Hrubieszów

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.