Szamba betonowe Kock

Instalacja wody i ścieków to główne wyzwanie oczekujące na właściciela własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni wygodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego oferujemy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kock

Producent szamb betonowych Kock

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do rur oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić większość wody do środowiska. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba oraz regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na okres suszy. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać własne warzywa bezkosztową wodą albo czyścić auto. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!