Szamba betonowe Kraśnik

Przyłączenie wody i ścieków to najważniejsze zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje swobodę korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Kraśnik

Producent szamb betonowych Kraśnik

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do rur oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To wyjście pomaga skierować część wody do przyrody. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby podlewać swoje rośliny darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!