Szamba betonowe Krasnystaw

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Krasnystaw

Szambo z koparką Krasnystaw

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.