Szamba betonowe Łaszczów

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Łaszczów

Szambo z koparką Łaszczów

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.