Szamba betonowe Lubartów

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Lubartów

Szambo z koparką Lubartów

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.