Szamba betonowe Lubycza Królewska

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Lubycza Królewska

Szambo z koparką Lubycza Królewska

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.